Veloergometrija - telelotobutas.lt

Hipertenzijos veloergometrija, Kas yra jos esmė

Turinys

  hipertenzijos veloergometrija

  Veloergometrija  padeda nustatyti širdies  ritmo ir laidumo sutrikimus, įvertinti funkcinę organizmo būklę, jo fizinį pajėgumą ir darbingumą, numatyti reikiamą reabilitacinį gydymą, įvertinti gydymo vaistais,operacija ir reabilitacijos veiksmingumą. Ištrauka iš mokslinės literatūros Dozuoto fizinio krūvio mėginiai padeda diagnozuoti koronarinį nepakankamumą, įvertinti koronarinės kraujotakos rezervą ir sergančiųjų IŠL funkcinę būklę nustatyti individualią fizinio krūvio tolerancijąišaiškinti latentinius ritmo ir laidumo sutrikimus.

  hipertenzijos veloergometrija

  Šis tyrimas griežtai standartizuotas indikacijos, kontraindikacijos, atlikimo metodika ir duomenų įvertinimas atliekamas kontroliuojant gydytojui. VEM indikacijos: 1 kai yra netipinis skausmo sindromas; 2 kai yra netipiniai Hipertenzijos veloergometrija pakitimai ramybės metu arba tipiniai EKG pakitimai be skausmo sindromo.

  hipertenzijos veloergometrija

  Sergantiesiems išemine širdies liga: 1 funkcinei būklei nustatyti; 2 gydymo reabilitacijos po MI efektyvumui įvertinti; 3 nustatyti IŠL sunkumą riziką bei prognozę. VEM kontraindikacijos:.

  hipertenzijos veloergometrija