Ventavis 10mcg/ml purškiamasis įkvepiamasis tirpalas 1ml N - telelotobutas.lt

Hipertenzijos purkštuvas, GYVENIMAS MARGAS

Ventavis — tai vaistas, kurio sudėtyje yra veikliosios medžiagos iloprosto.

Tai per purkštuvą inhaliuojamas tirpalas. Kam vartojamas Ventavis? Ventavis skiriamas III funkcinei klasei priskiriama pirmine plautine hipertenzija sergantiems suaugusiems pacientams fiziniam pajėgumui gebėjimui atlikti fizinę veiklą pagerinti ir simptomams palengvinti.

Ventavis 10mcg/ml purškiamasis įkvepiamasis tirpalas 1ml N168

Plautinė hipertenzija — tai patologiškai aukštas kraujospūdis plaučių arterijose. Vaisto galima įsigyti tik pateikus receptą.

hipertenzijos purkštuvas

Kaip vartoti Ventavis? Gydymą Ventavis turi pradėti ir stebėti gydytojas, turintis plautinės hipertenzijos gydymo patirties. Ventavis inhaliuojamas per purkštuvą specialų įtaisą, tirpalą pakeičiantį aerozoliu, kurį pacientas gali įkvėpti. Rekomenduojama dozė — 2,5 mikrogramo arba 5 mikrogramai. Pacientas gydymą turi pradėti nuo mažesnės, 2,5 mikrogramo, dozės ir jei ją gerai toleruoja, antrąkart ir vėliau vartoti 5 mikrogramų dozę. Jei paciento organizmas netoleruoja didesnės hipertenzijos kardiologijos centras, ją galima vėl sumažinti iki 2,5 mikrogramo.

EPAR santrauka plačiajai visuomenei

Vaistas vartojamas per dozimetrinį normalūs nuo hipertenzijos. Įkvėpus reikiamą dozę, purkštuvas pats sustoja. Vaisto vartojama šešis—devynis kartus per parą. Kepenų ar inkstų veiklos sutrikimų turintys pacientai vaisto turi vartoti ne dažniau kaip kas 3—4 valandas. Kaip veikia Ventavis?

hipertenzijos purkštuvas

Plautinė hipertenzija yra organizmą ilgainiui išsekinanti liga, kuria sergant plaučių kraujagyslės smarkiai susitraukia susiaurėja ir dėl to labai pakyla kraujospūdis kraujagyslėse, kuriomis kraujas iš dešiniosios širdies pusės patenka į plaučius. Ventavis yra iloprosto inhaliacinis preparatas, t. Kraujagyslėms išsiplėtus, kraujospūdis sumažėja ir ligos simptomai susilpnėja. Kaip buvo tiriamas Ventavis?

Ventavis buvo lyginamas su placebu preparatu be veikliosios medžiagos viename tyrime su suaugusiaisiais, sergančiais stabilia III arba IV funkcinės klasės plautine hipertenzija pirmine arba sukelta kitų ligų.

Širdies streikas – ne tik senjorams

Pagrindinis veiksmingumo kriterijus buvo pacientų, kuriems 12 savaičių gydymas buvo veiksmingas, skaičius. Veiksmingu gydymas buvo laikomas tada, kai fizinis paciento pajėgumas padidėdavo 10 proc.

Kokia Ventavis nauda nustatyta tyrimuose?

  • Detralex gali būti vartojamas hipertenzijai gydyti
  • Viskas vienoje širdies sveikatos formulėje
  • Kaip užvirinti gudobelę nuo hipertenzijos
  • Gydytojai užkodavo pagrindinę diagnozę D

Ventavis buvo gerokai veiksmingesnis už placebą: gydymas buvo veiksmingas 17 proc. Tačiau įvertinus įvairių šio tyrimo grupių rezultatus nustatyta, kad Ventavis poveikis pasireiškė tik tiems pacientams, kurie sirgo III klasės pirmine plautine hipertenzija. Kokia rizika siejama su Ventavis vartojimu? Dažniausi Ventavis šalutiniai reiškiniai pasireiškę daugiau kaip 1 pacientui iš 10 yra galvos skausmas, vazodilatacija kai išsiplėtus kraujagyslėms parausta ar paraudonuoja veidaskraujavimas, krūtinės skausmas ir nemalonūs pojūčiai krūtinės srityje, periferinė edema patinimas, ypač kulkšnių ir pėdųpykinimas, žandikaulio skausmas ir žandikaulio raumenų susitraukimas ir kosulys.

Išsamų visų šalutinių reiškinių, apie kuriuos pranešta gydant Ventavis, sąrašą galima rasti pakuotės lapelyje. Jo negalima vartoti pacientams, kuriems yra kraujavimo rizika, kurie turi tam hipertenzijos purkštuvas širdies veiklos sutrikimų arba neseniai patyrė insultą, arba jei plaučių hipertenziją sukėlė užsikimšusi arba susiaurėjusi vena.

GYVENIMAS MARGAS

Visų apribojimų sąrašą rasite pakuotės lapelyje. Kodėl Ventavis buvo patvirtintas?

  1. Ventavis gydymą gali pradėti tik gydytojas, turintis plautinės hipertenzijos gydymo patirties.
  2. Klausimai-atsakymai - Visi elementai
  3. Vis tik kardiologai pastebi kitaip — širdis streikuoja ne tik senjorams.
  4. Ventavis 10mcg/ml purškiamasis įkvepiamasis tirpalas 1ml N - telelotobutas.lt
  5. Giliųjų venų nepakankamumas gali būti dėl įgimto venų sienos ar Pacientai buvo gydyti įvairiais Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti.
  6. У всех сегодня красно-бело-синие прически.

CHMP nusprendė, kad Ventavis teikiama nauda yra didesnė už keliamą riziką, ir rekomendavo suteikti jo rinkodaros leidimą.

Ventavis rinkodaros leidimas suteiktas išimtinėmis aplinkybėmis, kadangi dėl ligos retumo buvo neįmanoma gauti visos reikiamos informacijos apie šį vaistą.

hipertenzijos purkštuvas

Bendrovei pateikus reikalaujamą papildomą informaciją, m. Kokios priemonės hipertenzijos purkštuvas siekiant užtikrinti saugų ir veiksmingą Ventavis vartojimą? Siekiant užtikrinti kuo saugesnį Ventavis vartojimą, parengtas rizikos valdymo planas. Remiantis šiuo planu, į Ventavis preparato charakteristikų santrauką ir pakuotės lapelį įtraukta informacija apie vaisto saugumą, įskaitant atsargumo priemones, kurių turi imtis sveikatos hipertenzijos purkštuvas specialistai ir pacientai.

Išsamesnę informaciją galima rasti rizikos valdymo hipertenzijos purkštuvas santraukoje. Kita informacija apie Ventavis Europos Komisija m. Daugiau informacijos apie gydymą Ventavis rasite pakuotės lapelyje taip pat EPAR hipertenzijos purkštuvas arba teiraukitės savo gydytojo ar vaistininko. Ši santrauka paskutinį kartą atnaujinta — Jame paaiškinama, kaip Žmonėms skirtų vaistinių preparatų komitetas CHMP įvertinęs vaistą priėmė nuomonę, kuria rekomenduoja suteikti Ventavis rinkodaros leidimą ir pateikia jo vartojimo rekomendacijas.

hipertenzijos purkštuvas